UMS kaatrid nüüd Eestis

Bell-Marine on alates sügisest UMS kaatrite ametlik maaletooja. UMS mudelivalik

Bell-Marine paaditakso Grillfestil!

BellMarine teatab: Toidufestivali veetakso on Bella 621 Dc

Loe lähemalt

Helsingi paadimess 2012

Toimumisaeg:
10-19 veebruar 2010 (10.veebruar “Trade Day”)
Seekordne 2012 aasta paadimess pakub hulgaliselt vaatamist igale merehuvilisele. Mess on tutntud oma hea väljapaneku ja sisukuse poolest. Kohal on ka uued mudelid  Bellalt, Aquadorilt ja Flipperilt.

Loe lähemalt

Mere- ja vaba aja mess 2011

Saabumas on järjekordne, arvult juba üheteistkümnes „Mere- ja vaba aja mess“, mis on merehuviliste seas kujunenud aasta suursündmuseks. Head traditsiooni jätkates toimub „Mere- ja vaba aja mess 2011“ 11.-13. märtsil 2011 Eesti Näituste messikeskuses, mis on hea asukohaga ja ulatusliku universaalse näitusepinnaga ekspositsiooniala.

Loe lähemalt

Helsingi paadimess 2010

Toimumisaeg:
13-21 veebruar 2010 (12.veebruar “Trade Day”)
Seekordne 2010 aasta paadimess pakub hulgaliselt vaatamist igale merehuvilisele. Mess on tutntud oma hea väljapaneku ja sisukuse poolest. Bella, Aquador, Flipper mudelid on samuti väljas ning pakuvad huvilistele võimalust endaga tutvuda.

Messi külastamiseks 12.02.2009.a (Trade Day) on vajalik kokku leppida messikutsete üleandmiseks.

Loe lähemalt

Meremess 2010

Aasta oodatuimal merendussündmusel on juubel! Saabumas on järjekordne, arvult juba kümnes Meremess. Viimastest messidest kokkuvõtteid tehes on heameel märkida, et sel aastal on asjaosalised messikorraldajad käed löönud ning ootavad kõiki juubelimessile „Meremess 2010“ Eesti Näituste messikeskuses!

Meremessil on traditsiooniliselt esindatud veesõidukite- ja varustuse tootjad-müüjad nii Eestist kui välismaalt. Kohal on hobi- ja matkatarvete müüjad, surfi- ja sukeldumisklubid ning palju teisi mere ja elustiiliga seotud tootegruppe. Eelmisel aastal esmakordselt toimunud paadilaat jätkab vastloodud traditsiooni ka sel aastal, paadilaadal on soovijatel võimalus müüki panna oma kasutatud veesõiduk.

Ootame ühe katuse alla kõiki vanu ja uusi merehuvilisi osalema aasta olulisemal merendussündmusel!

Loe lähemalt